PDKS ® PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ | Personel Takip Programı
PDKS
Hastane PDKS
Hastane Personel Devam Kontrol Sistemi

Hastanelere özel geliştirdiğimiz modülün özellikleri:

» Resimli personel devam takibi yapılır.
Kartını okutan personelin resmi ile kart bilgilerini eşleştirerek takip yaptığı için birbiri yerine kart okutmaya kimse cesaret edemez.

» Yemekhane takibi yapılır.
Öğünlere göre yemek yiyecekler, toplam yemek yiyenler, birden fazla yemek yiyenler, yemek yemeyenler, diyet yemek yiyenler, istenirse birden fazla yemek yiyenlerde kırmızı ışık yanar ya da turnike açılmaz. Varsa turnikeye okutulan değil turnikenin dönmesiyle yemek sayısı sayılabilir.

» Hastane Bilgi Yönetim Sistemiyle entegre çalışır.
Personel tanımlama, izin vs. durumlarında aynı bilgilerin birden fazla girişine gerek kalmaz, personelin mesai bilgileri otomatik aktarılır.

» Farklı yerlerden yapılan geçişlerin takip ve yönetimi merkezi sistemden yapılır.
Farklı bina ve yerlerdeki veriler merkezdeki bilgisayarda toplanır ve yönetilir. Oralardaki cihazlar herhangi bir bağlantı kopukluğunda bilgileri üzerine alıp biriktirir. Bağlantı sağlanınca otomatik olarak aktarırlar.

» Kapı geçişlerin kontrol ve yönetimi yapılabilir.
Kimlere izin verilmiş ise onalar geçebilir, kim ne zaman geçti, istenen zaman aralıklarına göre kişilere geçiş izni verilmesi, ziyaretçilerin oda veya kişi-hasta ya göre ilgili kapılara geçişinin belirlenen süre kadar tanımlanması, farklı yerlerdeki kapıların internet üzerinden yönetimi yapılabilir.

» Gelişmiş Yönetim ve Raporlama Programı
Web tabanlı, vardiya ve çalışma takvimi tanımlanabilen, icap takibi yapan, onlarca çeşit isteğinize göre rapor alan, ayrılan personeli takip edebilen, personelin kendisinin mazeret veya açıklamalarını yazabildiği, izinlerin önceden veya sonradan onaylandığı, fazla çalışmaların izinle ya da ücretle kompanze edildiği, ... İsteğe göre program düzenlemelerin yapıldığı programdır.

» Gelişmiş PDKS Cihazları
Ethernet çıkışlı, çift okuyuculu, okuyucu olarak proximity, mifare seçeneklerinden istenileni tercih edebilme, tuş takımlı, offline ve online çalışabilme özelliğine sahip, cihaza göre 64x128 ya da 12 inc LCD veya dokunmatik LCD ekranlı seçeneği.


Merkez: Üniversiteler Mah. 1596. Cad. 1.Ar-Ge Binası No:97 Zemin Kat Ofis No:9 Beytepe Çankaya / ANKARA
Şube: Batı Bulvarı ATB İş Merkezi G Blok No: 195 Macunköy - Yenimahalle / ANKARA   |   Tel: 0 312 911 30 33 Faks: 0 312 397 79 44
E-mail: teknikdestek@personeltakip.com